O mě

Už od dětských let jsem cítil, že chci pomáhat lidem a hledal jsem cestu, kterou se vydám. Trvalo mi několik let, než jsem se dostal k tradiční čínské medicíně (akupunktuře), která mě začala zajímat, ale už jako klientovi, mi jehličky nebyly úplně příjemné. Hledal jsem možnosti, které s TČM souvisí a narazil jsem na shiatsu. Shiatsu mě pohltilo plnými doušky a děkuji každý den, že mi toto učení přišlo do života.

 

Zažívám velkou radost a štětí, když se klienti cítí dobře a uvolněně. Mám před sebou velkou cestu a výzvu. Cestu celoživotního učení a práci sám se sebou, ale když děláte věcí s radostí a láskou jde to samo.

Po absolvování  základního semináře v Darja shiatsu school, jsem se dal na učení této krásné techniky. Nyní je mým učitelem František Bartoš, u kterého studuji a rozšiřuji si obzory v shiatsu.

Věnuji se také „Vítěznému dechu“, dechovým cvikům a meditacím pod vedením Mongolské učitelky Gantulgy Ganjuur. Díky spojení dechových cviků, meditací a školy shiatsu se můj život obrátil směrem, který jsem od dětských let hledal.

 

Pokud chce být člověk léčitelem a pracovat s lidmi, musí být sám klidný, vyrovnaný a mít čistou mysl. Díky technice Vítězného dechu a praxi shiatsu procházím velkou změnou a přeji každému, aby měl možnost tuto transformaci prožít a jít cestou ke štěstí.

© 2018 Dalibor Boháč,  www.daliborbohac.cz